Antalya Gay Mekanlar ve LGBT Bilgi Paylaşımı

Antalya Gay Bar Kulüp Hamam


Dikkat: Bu web sitesinde yer alan yerlerin çoğunluğu işletmelerinin doğrudan onayı olmadan, duyumlar üzerine listelenmiştir ve koşulsuz olarak eşcinsel yada eşcinsel dostu olmak durumunda değillerdir. Ayrıca web sitesinde halen yer alan bilgilerde de bize ulaşmamış değişiklikler oluşmuş olabilir. Özellikle web sitesinin ziyaretçileri tarafından bildirilen yerlerin doğruluğu kesin değildir. Verilen bilgilerin ne kadar güncel olduğunu anlamak için varsa belirtilen tarihlere dikkat edilmesi önerilir. Bu uyarılara dikkat edilmemesi durumunda web sitesinde bulunan bilgileri kullanırken yaşayacağınız sorunlar için site sahibi ve yönetimi hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir. Mekanlar ile ilgili düzeltme yapmak isteyenler, yeni mekanlar bildirmek isteyenler yada bu sitede yer almak istemeyen mekan sahipleri bize iletişim sayfamız yada Facebook sayfamız aracılığı ile ulaşabilirler..  

Bu web sitesinde küfür, pornografi̇ yada kanunlara aykırı her hangi̇ bir içeriğe yer verilmemekle birlikte sayfalarda yer alan bazı bilgiler 18 yaşından küçükler için uygun olmayabilir.


 Antalya Gay Bar ve Kulüpler

2012 yılına kadar Antalya'da hemen hemen her sene hatta bazen aynı yerde yeni bir isimle bir gay kulüp açılıp kapanmıştır. Yeniden eskiye kapanma sırasına göre bizim bildiklerimiz şu kulüplerdir. Works Club 2011 de açılıp çok kısa süre sonra kapanmıştır, My Angel 2009 da açılıp 2010 da kapanmıştır, Alexander Club ve Romeo 07 yaklaşık 2008 / 2007 senelerinde kapanmışlardır.  2012 ortasında iddialı bir şekilde açılan Q-Club sadece bir kaç ay sonra kapanmış ama aynı sene açılan Ceyn Athena 2022 yılına kadar LGBT bireylere hizmet vermiştir. Antalya'da şu an hizmette olan gay ağırlıklı kulüpler şunlardır.


Pose Club (21:00 - 06:00)
Adres : Kışla Mah. 59. Sokak. Cumhuriyet Meydanı, Orduevi Karşısı, Barlar sokağı - Antalya.
Web: Poseclub.html (Mekana ait resim, video, harita ve yorumları görmek için tıklayın)

2022 yılının sonunda yeni bir isim ve işletme ile açılan Pose Club Antalya Yat limanı veya Cumhuriyet meydanına yakın, Cumhuriyet Caddesinde Orduevi'nin karşısında bulunan ve barlar sokağı olarak da bilinen 59 numaralı sokaktadır. Çoğunlukla heteroseksüel kulüplerin bulunduğu bu küçük sokağa Cumhuriyet caddesinden girince sağa dönen kısa bir çıkmaz sokak göreceksiniz. Kulübün girişi bu kısacık çıkmaz sokağın sonunda sağ tarafta bulunmaktadır.Gay Dostu Mekanlar

Elimizde bu kategori için yeterli bilgi bulunmamaktadır.

Gay Dostu Oteller

Antalya Otelleri - Anında Rezervasyon

Ne yazık ki, Antalya'da resmi olarak gay dostu olan herhangi bir otel bulunmamaktadır. Ancak dünyanın en büyük otel rezervasyon sistemlerinden biri olan Agoda ile yaptığımız anlaşma ile artık Antalya'daki bütün otelleri bir arada görebilecek, fiyatına, kalitesine ve konuk puanlamasına göre sıralayabilecek ve ücretsiz iptal seçenekleri ile anında rezerve edebileceksiniz.
 


Erotik Sinemalar

Dikkat: Aşağıda listelenen yerler gay mekan değildir. Bu mekanlarla ilgili bilgilerin çoğu internet üzerinden gelmiş olup, işletme sahiplerinin bilgi ve onayı olmadan sadece duyumlar üzerine listelenmiştir. Burada yer alan mekanlar dahilinde etik dışı herhangi bir etkinliğe izin verilmeyeceği gibi; sadece eşcinsel bireylerin cinsel kimliğinden dolayı rahatsız edilmeyecekleri, güvenli oldukları düşünüldüğü için önerilen yerlerdir. İşletme sahipleri burada yer almak istemezlerse, iletişim sayfamız yada Facebook sayfamıza mesaj atarak bize bildirebilirler.

Class Sineması
Adres: Tahılpazarı Mah, Çatalköprü Cd. No:10, Şahin İş Merkezi, Muratpasa, Antalya
Antalya'nın erotik film oynatan eski sinema salonlarından biri olan Class Sineması 5 yıl kadar kapalı kaldıktan sonra 2018'in Ekim ayında yeniden açılmıştır. Bu süre zarfında Şarampol Düğün Salonu olarak işletilen Class Sineması Muratpaşa Cami yakınlarında, Markantalya AVM'nin önünden geçen ana caddeye göre karşı tarafında bulunan bir caddede üzerinde bulunmakta. Sinemanın cadde üzerinde tabelası olmamakla birlikte bina girişinde yer alan "Şahin İş Merkezi" yazısından kolayca bulabilirsiniz.

Bu mekanla ilgili yorumlar:
"Antalya'da gidilebilecek tek sinema bence diğer sinemalar pis ve görüntü kalitesi düşük Class sineması rahat temiz ve filmler güzel. Tavsiye ederim" (2 Mart 2019)


Kent Sineması (12:00-22:00)
Adres : Şarampol Cad, Kapalıyol, 461 Sokak No:5   Muratpasa, Antalya
Muratpaşa Cami yönünden Kapalıyol'a girince az ilerde solda bulunan Koton Mağazasının yanındaki oldukça dar sokağın sol tarafında yer alan erotik filmler oynatan bir sinemadır.  Şarampol Caddesinin Muratpaşa Camii ile Saat Kulesi arasında kalan trafiğe kapalı olan bölümü Antalya'da Kapalı Yol olarak bilinmektedir..

Bu mekanla ilgili diğer yorumlar:
"Kapalı yola girişte ilk aralık ta otoparka gitmeden solda. Sabah 8 akşam 7 açık. Ben gittim gördüm olgun insanlar var" (20 Mayıs 2012)
"Çoğunluk olmasak da rahat hareket edebileceğimiz, kimsenin kimseyi rahatsız etmediği bir yer" (29 Ekim 2009)Aspendos Sineması (11:00-21:00)
Adres : Ali Çetinkaya Cad, 1264 Sokak, No: 13, Muratpaşa, Antalya.
Üçkapılar'dan (Hadrian's Gate) ara sokakları takip ederek ulaşmak mümkün olmakla birlikte, siz ilk defa gidiyorsanız önce Dönerciler Çarşısının bittiği köşenin karşısına düşen tramvayın geçtiği Ali Çetinkaya Caddesine girin. Sonra sağdan 2. sokak olan 1264 Sokağı bulun. Bu sokağın ilerisinde solunda kalan sinemanın girişi sokakta bir tabelası olmadığı ve içinde bulunduğu pasaj önündeki sarmaşık ve ağaçların arasından zor göründüğü için gözden kaçabilir. Pasajın yanında bir büfe, sokağın karşısındaki tek katlı binada ise Adana Sofrası adında bir kebapçı bulunmakta. (Eylül 2016)

Bu mekanla ilgili yorumlar:
"Sinema tekrar açıldı. Doğu Garajında, Ayakkabıcılar pasajının karşısında (26 Aralık 2020)
"Aspendos sinemasına Ocak 2019 da gittim. Açıktı" (13 Şubat 2019)
"Açık ama işletme sahipleri içerideki insanları sürekli rahatsız ediyor" (28 Kasım 2018)
"Eylül 2018 de gittim kapalıydı. (18 Ekim 2018)
"Aspendos Sinemasi yeniden açılmıştır. Saat kulesinden Ali Çetinkaya caddesine doğru ilerlerken 1264 sokaktan sağa dönün. Bu sokakta PTT çarşı şubesine varmadan önceki solunuzda kalan blokta. " (28 Şubat 2016)


Batı Sineması - Kapanmıştır
Adres : Teoman Paşa caddesinde, kitapevlerinin çaprazında
Yorumlar: Bu sinema 3-4 sene önce kapanmıştır. Mesaj tarihi: 08 Eylül 2016
Hamam ve Saunalar.

Dikkat: Aşağıda listelenen yerler gay mekan değildir. Bu mekanlarla ilgili bilgilerin çoğu internet üzerinden gelmiş olup, işletme sahiplerinin bilgi ve onayı olmadan sadece duyumlar üzerine listelenmiştir. Burada yer alan mekanlar dahilinde etik dışı herhangi bir etkinliğe izin verilmeyeceği gibi; sadece eşcinsel bireylerin cinsel kimliğinden dolayı rahatsız edilmeyecekleri, güvenli oldukları düşünüldüğü için önerilen yerlerdir. İşletme sahipleri burada yer almak istemezlerse, iletişim sayfamız yada Facebook sayfamıza mesaj atarak bize bildirebilirler.

C.. Hamamı
Daha önce sitemizde yer alan Kalekapısındaki mekan sahiplerinin isteği doğrultusunda sitemizden çıkarılmıştır. (7 Şubat 2014).

Akdeniz Hamamı
Adres: Murat paşa caminin önünde ki yoldan deniz tarafına giderken arada.
Bu mekan gay mekan değildir. Bir site ziyaretçisi aşağıdaki şekilde tarafından bildirilmiştir ve verilen bilginin doğruluğu kesin değildir.
"Sakin bir yer. Gay dostu olmasa da zaman zaman gay'lerin takıldığı mekanlardan. Burada belirttiğim bilgiyi ben de başkalarından duydum ve şahsen bilmiyorum - bu bilgiyi ona göre kullanınız" (12/01/2009)

Antalya'da Eşcinsel Gezinti Yerleri

Eşcinsel gezinti alanları yani "çark" yerleri eşcinsellerin özellikle dikkatli olması gereken yerlerdir. Buraları keşfeden kötü niyetli kişiler eşcinsellerin cinsel zaaflarından yararlanarak onlara her türlü zararı verebilirler !

Karaalioğlu Parkı - Harita
Resmi adı Karaalioğlan Parkı olan park yanlış bir şekilde Karaoğlan parkı gibi isimlerle de anılmaktadır. Antalya, Kaleiçinin sahil tarafında eski marinanın biraz ilerisinde yer almaktadır. Eski Atatürk Stadyumu'na kadar olan oldukça büyük bir alanı kapsayan bu parkın özellikle deniz kenarında bulunan kayalık ve izbe bölgelerinde eşcinsellerin daha sık takıldıkları bilinmektedir. Gündüz saatlerinde de birilerine rastlamanız mümkün olan bu parkta özellikle gece geç saatlerde tanıştığınız kişilere çok dikkat etmenizi öneriyoruz.

Cumhuriyet Meydanı - Harita
Antalya merkezde eski marina civarında bulunan heykelleri ile ünlü meydandır. Özellikle heykel ve civarı akşam saatlerinde hareketlidir ancak sadece eşcinsellerin takıldığı bir yer olmadığının dikkate alınması gerekir..

Antalya Marina - Harita
Antalya - Kaleiçi'ndeki eski marina. Özellikle amfi-tiyatro ve civarı arkadaş bulmak için tavsiye edilebilir. Marinanın mendirek kısmında da birilerine rastlamak mümkündür. Bu tür yerlerin hemen hemen hepsinde olabilecek riskleri göz önüne alarak üzerinizde fazla değerli bir şey taşımamanızı ve tanıştığınız kişileri dikkatli seçmenizi öneririz

Yavuz Özcan Parkı - Harita 
Resmi adı Yavuz Özcan Parkı olmakla birlikte bu isimle pek bilinmeyen bu park Selekler Çarşısı ismi ile bilinen eski bir AVM binasının ana caddeye göre karşısında, yani deniz tarafında yer almaktadır. Park, yazın geç saatlere kadar faal olmakla birlikte saatler ilerledikçe daha dikkatli olunması gereken bir yerdir. Karaalioğlan parkına göre daha güvenli olduğu söylenebilir. Kaleiçi'ndeki eski marinadan denizi solunuza alacak şekilde, yani Konyaaltı yönüne doğru ilerlediğinizde yürüyerek 10-15 dakikalık bir uzaklıktadır. Selekler çarşısı Antalya'da Güllük ve Konyaaltı caddelerinin kesiştiği yerde bulunan bir alışveriş merkezidir. İçinde çeşitli mağazalar, en üst katında sadece müzik aletleri satan yerler ve ön tarafında kumpirleri ile meşhur bir çok kafe vardır.

Eski Lara Yolu
Bir site ziyaretçisi tarafından bildirilmiştir.
"Eski Lara yolu Fener'deki bayraktan Lara tarafına doğru Moonlight Otel'in (şimdi Antalya Palace Otel) önüne kadar olan yürüyüş yolu. Genel olarak bisex ve gay'lerle karşılaşma olasılığınız çok yüksek bir yer ve en başta kaliteli insanlarla karşılaşabilirsiniz."  (14 Temmuz 2010)

Cam Piramit Çevresi - Harita
Bir site ziyaretçisi tarafından bildirilmiştir:
"Cam Piramit'in arkasındaki yol çark alanı ayni zamanda, buradan bahsetmemişsiniz. Akşam saatleri bear tiplere çok rastlanıyor" (19 Ağustos 2020)

Atatürk Kültür Parkı.
Bir site ziyaretçisi tarafından bildirilmiştir:
"Antalya'nın en iyi gezinti parkı. Akşam 5-6'dan sonra gelen giden oluyor.  Rixos Downtown Otel'den Migros 5 e doğru giderken otoyoldan değil, yürüyüş yolundan gidin" (14 Nisan 2022)

Düden Park
Bir site ziyaretçisi tarafından bildirilmiştir:
"WC civarı ve yapay göletlerin etrafı" (14 Nisan 2022)

Gay Dostu Plajlar

Antalya'da belirgin bir "gay beach" yani plaj olmamakla birlikte aşağıdaki yerler arkadaş bulma açısından daha verimli olabilir:

Konyaaltı Plajı - Harita
Gözle görünür bir gay ortamı olmamakla birlikte şehir merkezine en yakın halk plajı olan Konyaaltı Plajı Antalyalı eşcinsellerin ve Antalya'ya turist olarak gelen yabancı gay'lerin en çok rastlanabileceği plajdır. Plajın Antalya'ya yakın nispeten ıssız bölgeleri ve varyant denilen kavisli yolun aşağısındaki bölge eşcinseller tarafından daha çok tercih edilmektedir. .

Lara Plajı  Harita
Konyaaltı kadar olmamakla birlikte Lara plajında da yerli ve yabancı eşcinsellere rastlamak olasıdır.

Phaselis Plajı - Harita
Şehir merkezinden uzak olduğu için eşcinseller için çok hareketli bir plaj değildir. Özellikle antik şehir civarı tavsiye edilebilir.

Adalar Plajı - Google Harita
Aşağıdaki bilgi internet yolu ile elimize ulaştığı için doğruluğu kesin değildir.
"Karaalioğlan parkı içinden geçince balkon denilen yerin hemen altındadır. Bu plajı şahsen tavsiye ediyorum ben bir travestiyim ve Antalya'daki bi çok travesti arkadaşım oraya takılıyoruz ayrıca daha çok yabancıların ağrılıkta geldiği bir yer, ve yabancı gay'lere sıkça rastlıyorum burada sahipleri gay ve travesti dostu rahatlıkla girip yüzebilir ve güneşlenilebilir.Kayalıklar içinde çok gizemli ve doğa harikası bir yer mutlaka ziyaret edilmeli"

Yorumlar:
"Adalar Plajı Karaalioğlu Parkı’nda kayalık bir plajdır. Yeme içme ihtiyacının karşılandığı gazinosu ve soyunma kabinleri vardır." (Temmuz 2011) 
"Plaj aslında kayalık bir alanda platformların üzerinde kurulmuş. Kaleiçi'nden girdiğinizde parkın sonuna doğru bir yerde sağda küçük bir tabelası var. Oradan aşağıya inen merdivenleri takip ederek girişe ulaşılıyor. (09 Eylül 2016)


Antalya ve Civarında Bulunan Diğer Ünlü Plajlar:

Kemer Plajı, Kemer
Kemer'de Beldibi mevkiinden başlayıp Tekirova'ya kadar olan bölüm genellikle ince kumlardan oluşan doğal bir plajdır. Ücretsiz girilen halk plajı bölümü olduğu gibi Ayışığı Plajı gibi eğlence ve hizmet yönünden daha zengin özel işletmeler de vardır.

Tekirova Kıyıları
Kemer'den 15 km kadar uzaklıkta olan Tekirova, kayalık ve kumsal kıyıları, vahşi tabiat güzellikleri ve nefis kokulu portakalları ile dikkat çekmektedir. Sahil boyunca pek çok özel plaj işletmesi bulunmaktadır.

Olimpos - Çıralı
Olimpos, Antalya'nın batısında, Kemer ile Adrasan arasında yer alan, Hellenistik Devir'de kurulmuş Antik Likya liman kentidir. Antik şehrin içinden geçen buz gibi derenin denizle buluştuğu yerden başlayıp, ağaçlıklar içindeki kamp ve sade bahçeli evlileri ile ünlü Çıralı bölgesinin en uzak ucunda yer alan Yanartaş'ın bulunduğu tepenin yönünde uzanan 2 km uzunluğundaki plaj oldukça keyiflidir.

Adrasan Koyu
Antalya merkezden yaklaşık 10 km uzak olan Adrasan Koyu daha çok mavi yolculuk durağı olarak ünlüdür. Antalya'nın doğal bir limanı olup kayalık ve ince kumlu doğal plajlara ve güzel bir manzaraya sahiptir. Anayoldan oldukça uzak olduğu için toplu taşıma ile ulaşımı oldukça zordur. Özel arabanız varsa mutlaka deneyin.

Alanya İncekum Plajı
Alanya'nın yaklaşık 20 km. batısında çamlık, doğal, ince kumlardan oluşan güzel bir plajdır. Çadır kampı yapılabilecek alan mevcuttur

Alanya Ulaş Plajı
Alanya merkezine 6 kilometrelik uzunluktaki Ulaş Plajı, denize girmek için en çok tercih edilen yerlerden. Plajın uzantısı halindeki Karayolu Ulaş Dinlenme Parkı ise arabalı turistlerin dinlenme yeri olarak düzenlenmiştir

Alanya Kleopatra Plajı
Alanya'nın tam merkezinde ünlü Damlataş Mağarasının yakınlarından başlayıp  batı yönünde uzanan 2 kilometrelik uzunlunluğa sahip Kleopatra Plajı, ince kumlu ve alabildiğine geniş bir plaj. Adını mısır Kraliçesi Kleopatra'dan alan plajın bir diğer özelliği de denizin sığ olması.

Alanya Doğu Plajı - Harita
Alanya Kalesinin doğusunda, Antalya-Mersin karayolu üzerindedir. Keykubat Plajı ile bunun 14 km'lik sahil uzantısından oluşur. Sahil boyunca pek çok plaj tesisleri bulunmaktadır.

Gazipaşa Koru Plajıi  -Harita
Gazipaşa'nın Koru Mahallesi'nde bulunan bu plajda deniz; kendi kendini filtre eden tek deniz olma özelliğine sahiptir. Üç doğal havuzu vardır, Bunlardan iki doğal havuz özellikle yeni yüzme öğrenenler için idealdir.

Lara - Karpuz Kaldıran Plajı - Harita
Lara Plajı'nın batısında Düden Şelalesinin denize döküldüğü yerdedir. Askeri dinlenme kampı olarak kullanılan plajın kumu çok ince, denizi sığdır.


Antalya Lezbiyen Mekanlar


Antalya'da Lezbiyen Mekan, Grup, Dernek ve İnternet Kaynakları
Elimizde bu kategori için yeterli bilgi bulunmamaktadır.


Antalya Transcinsel Rehberi


Antalya Trans Mekan, Grup, Dernek ve İnternet Kaynakları
Sayıları hiç de azımsanmayacak kadar olsa da Antalya'da sadece travesti ve transseksüel arkadaşlara yönelik hizmet veren bar yada kulüp tarzı bir mekan yoktur. Antalya'da yaşayan transcinsel arkadaşlar ağırlıklı olarak internet üzerinden ve Hornet gibi LGBT bireylere özel mobil uygulamaları aracılığı ile sosyal iletişim kurmaktadırlar. Bunun dışında bu sayfada adı geçen gezinti bölgelerinde ve istisnai olarak ta gay kulüplerde zaman zaman trans arkadaşlara rastlamak mümkündür. Bize gelen duyumlara göre gece yarısından sonra Yavuz Özcan Parkı civarında ve gündüzleri de Adalar Plajında trans arkadaşlarla karşılaşma olasılığı daha yüksektir.


Diğer Gay Dostu İşletmeler


Bu kategoride eşcinsellere yönelik hizmet veren ticari kuruluşlara yada pazarlanan ürününün içeriğine bakmadan eşcinsel dostu şirketlere ait bilgilere ücretsiz olarak yer verilecektir. Özellikle Antalya'da eşcinsellere, travesti ve transseksüellere yönelik hizmet veren spor salonları, güzellik merkezleri, mağazalar, sağlık ürünleri veya erotik ürünler satan kuruluşlar burada yer almak isterlerse bize form sayfası ile ulaşabilirler.
 

Gay Dostu Oteller

Antalya Otelleri - Anında Rezervasyon

Ne yazık ki, Antalya'da resmi olarak gay dostu olan herhangi bir otel bulunmamaktadır. Ancak dünyanın en büyük otel rezervasyon sistemlerinden biri olan Agoda ile yaptığımız anlaşma ile artık Antalya'daki bütün otelleri bir arada görebilecek, fiyatına, kalitesine ve konuk puanlamasına göre sıralayabilecek ve ücretsiz iptal seçenekleri ile anında rezerve edebileceksiniz.

Soyal Medya ve İnternet Kaynakları

Bu kategoride Antalya'da eşcinsellere, travesti ve transseksüellere yönelik içeriği bulunan web sitelerine, internet gruplarına ve eşcinselleri ilgilendiren haberlere ait linklere yer verilecektir.

LGBT Turkey Facebook Grubu
Antalya dahil bütün Türkiye'deki eşcinsel dostu etkinlikleri takip edebilir, arkadaş edinebilir ve kendiniz de paylaşımlarınızda sayfaya katkıda bulunabilirsiniz.

Yahoo Gay Grubu (İngilizce)
Bu gruba üye olarak tüm Türkiye'yi ziyaret eden yabancı eşcinsellerle tanışabilirsiniz. Grubun yazışma dili İngilizce'dir.

Not: Antalya'ya özel açtığımız etkinlik sayfamızı Facebook yönetiminin baskıları yüzünden kapattık. Ayrıtılar için ilgili imza kampanyamıza tıklayınız (Türkçe metin alttadır)Eşcinsel Dayanışma

Antalya'da Eşcinsel Dernekler ve Eşcinsel Haklarını Savunan Oluşumlar:
Antalya'da Antalya Gökkuşağı isimli gayrı-resmi bir LGBT oluşumu vardı, fakat bilmediğimiz bir sebeple uzun zamandır faal değiller. Hali hazırda Antalya'da faaliyet gösteren tek etkin LGBT dayanışma oluşumu Akdeniz Üniversitesi öğrencileri öncülüğünde oluşturulan Pembe Caretta grubudur.

Pembe Caretta LGBTQ
Web: Facebook.com / pembecarettalgbt
Son yıllarda Türkiye'deki gay ve lezbiyen üniversite öğrencileri de üniversiteleri bünyesinde faaliyet gösteren pek çok LGBTİ dayanışma platformları oluşturmuştur. Bunlardan biri de Antalya Akdeniz Üniversitesi öğrencilerinin öncülüğünde kurulan Pembe Caretta LGBTQ oluşumudur.

BİZ Antalya
Web: Facebook / Biz Antalya/
Antalya'da 2017 yılının ilk aylarında kurulan, tam adı "BİZ Cinsel Yönelim ve Cinsiyet Kimliği Araştırmaları Topluluğu" olan oluşum Facebook sayfalarında kendilerini "İnsan hak ve özgürlükleri temelinde, bağımsız, eşitlikçi bir politikayla her türlü ayrımcılığa ve her türlü şiddete karşı mücadele etmeyi" hedefleyen bir topluluk olarak tanıtmakta..

İlgili Linkler:
Türkiye'deki LGBTİ Örgütlerinin Tam Listesi için Buraya Tıklayınız
Türkiye'de Eşcinsel Hareketin Geçmişi ve Genel Bilgileri için Buraya Tıklayınız
Türkiye'de Eşcinsel Hakları İle İlgili Genel Bilgiler İçin Buraya Tıklayınız 
 YEREL HABER, ETKİNLİK VE DUYURULAR


Bu şehirle ilgili haber ve etkinliklere yer vereceğimiz bu bölümde siz de yorumlarınızı Facebook, Twitter, Google+ hesaplarınız üzerinden yada anonim olarak paylaşabilirsiniz. Sayfalarımızda pornografi, küfür, hakaret içeren yorumlar yasaktır.

 

 

Türkiye LGBT Mekanlar Rehberi

İlgili şehirlerdeki eşcinsel yaşam ve gay mekanlar hakkında bilgi almak için şehir isimlerine tıklamanızı rica ederiz.

Adana   *   Ankara   *   Antalya   *   Bodrum   *   Bursa   *   Eskişehir   *   Fethiye   *   İstanbul   *   İzmir   *   Kuşadası   *   Marmaris   *   K.Kıbrıs   *   Diğer