Ceyn Athena Club (23:00-05:00)

Adres : Kışla Mah. 59. Sokak, (Barlar Sokağı), Muratpaşa, Antalya.
Web: Facebook & Foursquare & Pinterest & Instagram
Antalya Yat limanı veya Cumhuriyet meydanına yakın olan kulüp, Cumhuriyet Caddesinde Orduevi'nin karşısında bulunan ve barlar sokağı olarak da bilinen 59 numaralı sokaktadır. Çoğunlukla heteroseksüel kulüplerin bulunduğu bu küçük sokağa Cumhuriyet caddesinden girince sağa dönen kısa bir çıkmaz sokak göreceksiniz. Kulübün girişi bu kısacık çıkmaz sokağın sonunda sağ tarafta bulunmaktadır. Hangi günler olduğu sezona göre değişmekle birlikte kulübün hafta içi bazı günler kapalı olma ihtimali olabilir. Güncel durumu ve etkinliklerini Facebook sayfasından takip edebilirsiniz. Mayıs 2012 başından itibaren ağırlıklı olarak gay ve lezbiyen müşterilere hizmet vermektedirler. İlk olarak 24 Mayıs 2012 tarihinde işletme sahibi tarafından aşağıdaki şekilde bildirilmiştir:
"Denize nazır mekanımızda her türlü şov, dans, eğlence ve en önemlisi rahat bir ortam sunmaktayız. Gay ve lezbiyen arkadaşlarımızın rahatça eğlenebileceği kulübümüzün, ayrıca ruhsatlı mekan olması nedeni ile Antalya'daki eski gay barlar gibi kapanma sorunu olmayacak ve dolayısı ile müşterilerimiz de bu sebeple mağdur edilmeyecekler. Dolayısı ile uzun yıllar gay müşterilere hizmet vererek bu tarzda kalıcı bir mekan olmayı hedeflemekteyiz."Mekanın girişi
Antalya Gay GuideYorumlarınızı Ekleyin:

Facebook, Twitter, Google + hesabınızla giriş yaparak yada anonim olarak web sayfamızda bulunan mekanlar hakkında, yorum yapabilir, diğer yorumlara cevap verebilirsiniz. Mekan sahipleri de yorumlara yanıt verebilir, önemli parti ve etkinliklerini buradan duyurabilirler.


Türkiye
ETKİNLİKLER

Gay Partiler, Türkiye Onur Yürüyüşü haberleri ve her türlü LGBT Etkinlikler

Tıklayın
Türkiye
LGBT HARİTA

Cep Telefonu Uyumlu Türkiye Gay Mekanlar Haritası

Tıklayın
Takip Et !
FACEBOOK

Güncel LGBT etkinlikler için sayfamızı beğenin

Tıklayın