ADANA'DA GAY YAŞAM - EŞCİNSELLER İÇİN ADANA REHBERİ


Dikkat:
Bu web sitesinde yer alan bazı yerler işletmelerinin doğrudan onayı olmadan sadece duyumlar üzerine listelenmiştir ve burada bahsedilen diğer mekanlar da koşulsuz olarak eşcinsel yada eşcinsel dostu mekan olmak durumunda değildir. Özellikle ziyaretçiler tarafından bildirilen yerlerle ilgili bilgilerin doğruluğu kesin değildir. Ayrıca web sitesinde halen yer alan bilgilerde elimizde olmayan değişiklikler olmuş olabilir. Verilen bilgilerin ne kadar güncel olduğunu anlamak için belirtilen tarihlere dikkat edilmesi tavsiye olunur.  Bunlara dikkat edilmemesi halinde buradaki bilgileri kullanırken yaşayacağınız sorunlar için site yönetimi sorumluluk kabul etmemektedir. Mekanlar ile ilgili düzeltme yapmak isteyenler, yeni mekanlar bildirmek isteyenler ve bu sitede yer almak istemeyen mekan sahipleri bize form sayfası yolu ile bildirebilirler.
 

GENEL BİLGİLER

 

Adana'da Eşcinsellik

Adana son yıllarda özellikle doğu bölgelerinden gelen göçlerle giderek kozmopolitleşmekte ve daha hareketli bir gay ortamı oluşmaktadır. Ama yine de muhafazakar bir şehir özelliğini koruduğu için, eşcinsellik ancak gizli yaşandığı sürece bir nebze kabul görmektedir.

REHBERİMİZE KATKIDA BULUNUN:
Adana'da yaşıyor yada daha önce bulundu iseniz eşcinsel yaşamla ilgili genel yorumlarınızı bize form sayfası ile iletin, burada yayınlayalım.

Yorumlarınızı iletiniz

 

Aşağıda "Beğen" düğmesine basarak eşcinsel arkadaşlık ve bilgi paylaşımı amacı ile kurulan Facebook sayfamıza katılın. Böylece siz de yorumlarınızı ekleyebilir ve diğer üyelerle iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamıza katılmak ve içeriğini görebilmek için önce Facebook hesabınıza giriş yapın
 

İsterseniz de aşağıdan, sadece bu websayfasını arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

BARLAR VE KULÜPLER


Adana'da Gay Barlar ve Kulüpler
Elimizde kategori için yeterli bilgi bulunmamaktadır. 
Adana'da bu kategoride daha önce yer alan, tam anlamıyla gay olmasa da gay'lerin de takıldığı bir iki adet bar, mekan sahiplerinin itirazı üzerine listemizden çıkarılmıştır. Bu barlardan birinin sahibi gay'lerin kendi mekanlarına geldiğini kabul etmekle birlikte bu bilginin açıkça internet üzerinde yayınlanmasından rahatsızlık duyduğunu belirtmiştir. Bu kategoriye dahil olabilecek gay yada gay-dostu yerler hakkında bilgi sahibi olanların yada rehberimizde yer almak isteyen mekanların form sayfamız vasıtasıyla bize ulaşmalarını bekliyoruz...

 

Okuyucular tarafından bildirilen mekanlar:

 

Cingene Bar/ Disco
Adresi :5 Ocak Stadyumu yaninda hemen Resatbey Mah. Seyhan/ Adana
Aktiviteler :Yeni yetme travesti, transseksüel ve CD'ler ve balamoz müşteriler var. Dans etmek, vs.
Müşteri Profili :Travesti ve Transseksüel Ağırlıklı
Faaliyet Saatleri :20.30 - 01.00
Yorumlar :Arkadaşlarımızla gecen gun merak edip topluca gittik. Son derece pespaye bir yer. Mekan bodrum katında ve çok kotu dekore edilmiş. Servis cok berbat ve garsonlardan her an azar işitip dayak yiyebilirsiniz. Giriş ucreti: 15 tl + 1 bira. Ama biralar yandaki tekel bayiden alınıp geliyor. Başka içki isterseniz bulur musunuz bilmem. Gelenler yeni yetme travesti ve transseksüel, CD'ler ve yaşlı bıyıklı göbekli amcalar. Tek başına eğer escort ya da rentboy değilseniz gitmeyin derim. Kalabalık gitmekte fayda var, çok güvenli bir yer değil çünkü. Müzik, içki, ortam çok kotu. Vasat bile değil! (23 Nisan 2013)
-----------------------------------Yeni yerler bildirmek, düzeltme yada yorum göndermek için tıklayınız
 

KAFE VE RESTORANLAR


Adana'da Gay Dostu Kafe ve Restoranlar.
Elimizde bu kategori için yeterli bilgi bulunmamaktadır. 

Yeni yerler bildirmek, düzeltme yada yorum göndermek için tıklayınız
 

EŞCİNSEL DOSTU MEKANLAR

 

Adana Taşköprü

Adana'da Gay Dostu Mekanlar


Aşağıdaki bilgiler internet yolu ile elimize ulaştığı için doğruluğu kesin değildir. Bu mekanlar gay ağırlıklı yerler değildir ve sahiplerinin bilgisi / onayı olmaksızın sitemizde yer almaktadırlar.

 

Nevizade Cafè
Adresi :Güzelyalı Mah. S.Demirel Bulvarı. Naci Özden Sitesi Çukurova/Adana. Bkz: Google Harita / Tahmini lokasyon
"Kahvenizi yudumlarken nargilenizi içip fal baktırabileceğiniz, acıktığınızda mönüdeki seçenekleri değerlendirebileceğiniz, rahat bir gay mekan. Müşterilerse neredeyse tamamen gay ve lezbiyenler. Nezih bir cafè ortamı, kaliteli hizmet ve güzel bir göl manzarası var. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Fiyatları çok makul." (09/09/2012)

 

Adana Bodrum Bar
Adres : Gazi Paşa caddesi sonu, Sanatçılar Parkı karşısı (5 Ocak Stadı civarında), Adana.
Yorumlar: "Gay dostu ama aslında heteroseksüel işletme. Genelde gençlerden hoşlananların ve gençlerin takıldığı canlı müzik ve konserleri ile bilinen Adana'nın kalbur üstü gece kulüplerinden. Tabii ki İstanbul, İzmir, Ankara ile kıyaslamayın, sonuçta burası Adana" (24/03/2012)


Medusa Bar
Adres :
Atatürk Caddesi, Ariplex Sineması karşı Sokağı, Adana, Baraj yolunda
Yorumlar:
"Arkadaşımdan duydum ve gittim gerçekten de neredeyse hep gay arkadaşlar var. Gerçekten de tavsiye ederim hem orada sadece ilişki değil sevgili arayanlar da var." (20/05/2008)

"Eylül 2011 de bayram dolayısı ile gay'lere özel parti  bile düzenlendi bu mekanda." (20/11/2011)


Yeni yerler bildirmek, düzeltme yada yorum göndermek için tıklayınız

 

 

SİNEMALAR


Adana'da Eşcinsellerin Gittiği Sinemalar.
 

Dikkat: Aşağıdaki mekanlar gay mekanlar değildir ve bu mekanlarla ilgili bilgilerin çoğu internet üzerinden gelmiş olup doğruluğu kesin değildir. Bu mekanlar işletmelerinin onayı olmadan sadece duyumlar üzerine listelenmiştir. Burada yer alan mekanlar dahilinde herhangi bir ilişkiye izin verilmez, sadece eşcinsellerin cinsel kimliğinden dolayı rahatsız edilmeyecekleri ve başkaları ile tanışabilecekleri yerlerdir. Mekan sahipleri burada yer almak istemezlerse, form sayfamız yolu ile bildirebilirler.

Çelik sineması
ADRES: Saydam caddesi, Adana
KATEGORİ : Aslında gay mekan değil ama gay'ler sıkça takılıyor
AKTİVİTELER : Bütün sinema aktiveleri
FAALİYET SAATLERİ : 10:00-22:00
GÖNDERENİN MESAJI : "Arkadaşlar Adana'daki kısıtlı yerlerden biri bence güzel tavsiye ediyorum sizlere de."
Mesajın Gönderildiği tarih : 18/07/2007

Bu mekanla ilgili ziyaretçi yorumları:
"küçük saat - çerçicilerin (baharatçıların) olduğu cadde. Özellikle hafta sonları genç gay'larin takıldığı temiz bir mekan, tavsiye ederim" 11/08/2008

"Üniversiteden bir kaç arkadaşla hafta sonu gittik. Bakımlı bir sineme filmleri harika, çalışanları saygılı. Anlatıldığı gibi bir yer. Hafta sonlarını geçirebileceğim eğlenceli bir yer." 26/11/2008


Şelale Sineması
ADRES : Büyük Mavi Sürmeli otel arkasından bit pazarına giden yolun başında, solda.
KATEGORİ : Aslında gay değil ama gay'ler sıkça takılıyor
FAALİYET SAATLERİ : 10:00-21:00
GÖNDERENİN MESAJI : "bu sinema gay'ler için çok ideal bir yer. Travesti ve kadınsı tipler alınmıyor. "
Mesajın Gönderildiği tarih : 14/10/2007

Bu mekanla ilgili ziyaretçi yorumları:
"Şelale ve şölen sinemaları artık Adana'da faaliyet göstermiyor.boşuna gidip aramayın" (10/02/2011)


Şölen sineması
ADRES : Çarsıdaki Çetinkaya'nın tam köşesine kalıyor. Dikkatli bakınca görürsünüz
SAATLERİ : 11:00-21:00 arası
KATEGORİ : Aslında gay mekan değil ama gay'ler sıkça takılıyor
GÖNDERENİN MESAJI: "Kesinlikle tavsiye ediyorum ama sinemanın ön kısmı değil de arka kısmı arkadaş arayanlar için daha ideal. Bizzat defalarca gittiğim için biliyorum. Sinemanın ortasında kapı var salonun arka kısmı kısaca ne aradığını bilenlerin yeri. Tuvalette seks yapmayın; yakalanırsanız hoş olmayan sonuçlar doğabilir."
Mesajın Gönderildiği tarih : 29/07/2008

Bu mekanla ilgili ziyaretçi yorumları:
"Sırf meraktan buraya gittim, anlatıldığı gibi bir yer değil. Gay arkadaşlar dikkatli olun. Ne idüğü belirsiz insanların varlığı bir yana eski bir yapı, sinema oynatılan yer küçük, can sıkıcı. Temiz bir ortam yok, benden söylemesi." (11/09/2008)

"Şelale ve şölen sinemaları artık Adana'da faaliyet göstermiyor.boşuna gidip aramayın" (10/02/2011)
 

Yeni yerler bildirmek, düzeltme yada yorum göndermek için tıklayınız

 

 

Aşağıda "Beğen" düğmesine basarak eşcinsel arkadaşlık ve bilgi paylaşımı amacı ile kurulan Facebook sayfamıza katılın. Böylece siz de yorumlarınızı ekleyebilir ve diğer üyelerle iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamıza katılmak ve içeriğini görebilmek için önce Facebook hesabınıza giriş yapın
 

İsterseniz de aşağıdan, sadece bu websayfasını arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

HAMAM VE SAUNALAR


Adana'da Eşcinsellerin Gittiği Hamam ve Saunalar.
Hamam yönetimlerinin açık tutumu bilinmediğinden bu tür yerlerde gelişebilecek ilişkileri çalışan personele mümkün olduğunca belli etmemekte fayda vardır. Genelde hamam sauna gibi mekan sahipleri yada işletmecileri gay müşteri sırf ticari nedenlerle kabul etseler de bunu aleni olarak duyurmak yada bu konuda konuşmak istemezler.

*Büyük Saat bölgesindeki hamam

*Daha önce bu bölümde yer alan mısır çarşısı civarındaki sauna işletme sahibinin şiddetli itirazı nedeni ile sitemizden silinmiştir. Lütfen özelikle hamam ve sauna gibi bildirdiğiniz mekanların sahiplerinin gay-dostu olduğundan emin olduktan sonra bize bilgi gönderiniz.

Ziyaretçi Yorumları.
"Mısır çarşısı civarındaki A.... sauna da kesinlikle gay sauna değil. İçersinde gayet bu konuya katı bir işletme var ama asla izin vermiyorlar. Bu anlamda boşuna gitmeyin..." 02 Ağustos 2011


Yeni yerler bildirmek, düzeltme yada yorum göndermek için tıklayınız
 

EŞCİNSEL GEZİNTİ YERLERİ


Adana'da Eşcinsel Gezinti Yerleri

Eşcinsel gezinti alanları yani "çark" yerleri eşcinsellerin özellikle dikkatli olması gereken yerlerdir. Buraları keşfeden kötü niyetli kişiler eşcinsellerin cinsel zaaflarından yararlanarak onlara her türlü zararı verebilirler !
 

Adana Dilberler Sekisi

*İnönü Parkı,
Adana şehir merkezinde, genellikle protestoların ve basın açıklamaların da yapıldığı park.

*Dilberler Sekisi Parkı
Adana eski baraj kenarında bulunan mesire ve seyir yeri

*Atatürk Parkı
Atatürk Parkı Adana merkezinin tam ortasında yer almakta. Solunda Ziyapaşa Bulvarı ve sağında Atatürk Caddesi geçmektedir. Parkın dört bir yanı binalar ile kaplıdır.

Not: Aşağıdaki bilgiler internet vasıtası ile gönderdiği için doğruluğu kesin değildir:
Mesaj tarihi: 26/07/2007

*Atatürk, Ziyapaşa, Gazipaşa caddeleri.
Bilgiyi yollayanın mesajı: "Tren garına doğru gidilen yol zaten 3ü de yan yana bu caddelerin. Tarikalı laçolara binin. Manti ve şovsaklar madi."

*Eski kız lisesinden başlar eski baraja kadar yaklaşık 5 km.lik yer.
Ayrıca Otel Hosta'nın yanında Sinema Şölen var. Çarsı Çetinkaya önünde laço var
Bilgiyi yollayanın mesajı: "Bu da benden Adana'ya gelenlere kıyağım olsun. Ama bu çark yerinde dikkatli olun. Özellikle manti ve şovsaklar madilik yaparlar. Balamoz, nafta, barolar yapmaz.
Mesaj Tarihi: 30/08/2007


*Galeria Alışveriş Merkezi.

http://www.adanagalleria.com/
ADRES : Demirköprü civarı
MESAJ : "Özellikle akşam saat sekizden sonra zaman zaman eşcinseller orda takılıyor"
Mesaj Tarihi: 29/07/2008


*Adana Park
ADRES: Hilton'un tam karsısında bulunan park ortasında havuz var. Güzel bir parktır.
MESAJ : "Acık alan ama kesinlikle gay'ler çok yoğun takılıyor ve aktifler gündüzde var ama saat aksam 6 dan sonra yani yemekten sonra had safhaya çıkıyorlar. Yani yoldan gecen gay mi diye gözünüzün içine bakıyorlar ve işime numarası ve yapıyorlar bariz şekilde. Orda köprü var, ayrıca onun altında da bir şeyler dönüyor ama siz girmeyin o köprünün altına fazla. Benden uyarması"
Mesaj Tarihi: 30/09/2008


*Adana Park
ADRES : Adana'da Galeria yolunda yeni yapılan park
YOĞUNLUK SAATLERİ : 19:00-01:00

Yeni yerler bildirmek, düzeltme yada yorum göndermek için tıklayınız

 

 

LEZBİYEN MEKANLAR


Adana'da Lezbiyen Mekanlar, Dernekler, Gruplar, İnternet Kaynakları
Elimizde bu kategori için yeterli bilgi bulunmamaktadır.

Yahoo Türkiye Lezbiyen Grubu
Bu gruba üye olarak Adana'da yaşayan yada ziyaret eden yabancı lezbiyenlerle tanışabilir, Adana ile ilgili bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Grubun yazışma dili İngilizcedir.

Yeni yerler bildirmek, düzeltme yada yorum göndermek için tıklayınız
 

TRAVESTİ & TRANSSEKSÜEL


Adana'da Travesti ve Transseksüel Mekanlar, Dernekler, Gruplar, İnternet Kaynakları
Elimizde bu kategori için yeterli bilgi bulunmamaktadır. 

 

 

Okuyucular tarafından bildirilen mekanlar:

Bu mekanlar ile ilgili bilgiler internet vasıtası şile bildirildiği için doğruluğu kesin değildir. Ziyaret edenlerin düzeltme yada ek yorumlarını bekliyoruz.

 

Cingene Bar/ Disco
Adresi :5 Ocak Stadyumu yaninda hemen Resatbey Mah. Seyhan/ Adana
Aktiviteler :Yeni yetme travesti, transseksüel ve CD'ler ve balamoz müşteriler var. Dans etmek, vs.
Müşteri Profili :Travesti ve Transseksüel Ağırlıklı
Faaliyet Saatleri :20.30 - 01.00
Yorumlar :Arkadaşlarımızla gecen gun merak edip topluca gittik. Son derece pespaye bir yer. Mekan bodrum katında ve çok kotu dekore edilmiş. Servis cok berbat ve garsonlardan her an azar işitip dayak yiyebilirsiniz. Giriş ucreti: 15 tl + 1 bira. Ama biralar yandaki tekel bayiden alınıp geliyor. Başka içki isterseniz bulur musunuz bilmem. Gelenler yeni yetme travesti ve transseksüel, CD'ler ve yaşlı bıyıklı göbekli amcalar. Tek başına eğer escort ya da rentboy değilseniz gitmeyin derim. Kalabalık gitmekte fayda var, çok güvenli bir yer değil çünkü. Müzik, içki, ortam çok kotu. Vasat bile değil! (23 Nisan 2013)
-----------------------------------Yeni yerler bildirmek, düzeltme yada yorum göndermek için tıklayınız
 

GAY DOSTU İŞLETMELER


Adana'da
Gay Dostu İşletmeler ve Şirketler
Elimizde bu kategori için yeterli bilgi bulunmamaktadır. 

Bu kategoride eşcinsellere yönelik hizmet veren ticari kuruluşlara yada pazarlanan ürününün içeriğine bakmadan eşcinsel dostu şirketlere ait bilgilere ücretsiz olarak yer verilecektir. Özellikle Antalya'da eşcinsellere, travesti ve transseksüellere yönelik hizmet veren spor salonları, güzellik merkezleri, mağazalar, sağlık ürünleri veya erotik ürünler satan kuruluşlar burada yer almak isterlerse bize form sayfası ile ulaşabilirler.

Yeni yerler bildirmek, düzeltme yada yorum göndermek için tıklayınız
 

İNTERNET KAYNAKLARI


Adana'da Eşcinsellere Yönelik Internet Kaynakları

Bu kategoride Adana'da eşcinsellere, travesti ve transseksüellere yönelik içeriği bulunan web sitelerine, internet gruplarına ve eşcinselleri ilgilendiren haberlere ait linklere yer verilecektir.

Yahoo Gay Grubu
Bu gruba üye olarak Adana'da yaşayan yada ziyaret eden yabancı eşcinsellerle tanışabilirsiniz. Grubun yazışma dili İngilizcedir.

Adana Eşcinsel Haberler:

Adana'da "Eşcinsel Harem" Cinayeti (Hürriyet Haziran 2007)
Adana’da, hizmetli olarak çalıştığı ABD’linin evinde eşiyle sevişirken öldürülen Deniz U.’nun eşcinsel ilişkiler yaşanan grubu terk etmek istediği için öldürüldüğü iddia edildi. Adana’ya yerleşip, Yeşilyurt Mahallesi Evren Sitesi’nde yaşamını sürdüren Amerikalı Joseph P'nin ev işlerine yardımcı olan ve şoförlüğünü yapan Deniz Uysal, kaldığı ABD’linin evinde 14 Mart 2006’da eşi ile sevişirken, kapıyı çalan bir kişi tarafından kurşunlanarak öldürüldü.

Adana'da Eşcinsel Aşk Cinayeti İddiası (Milliyet 2005)
Adana'da bir şahıs, eşcinsel ilişki yaşadığını söylediği amatör mankeni 'kendisini aldattığı' iddiasıyla 7 kurşunla öldürdü. Boyar, "Onu çok seviyordum. Sürekli başkalarıyla oluyordu. Aldatmasına dayanamadım, öldürdüm. Pişman değilim. Şimdi gelse yine öldürürdüm" dedi.

Bir Almanla evlenen Adana'da yaşamış Türk eşcinselin hikayesi (Radikal 2002)
Kaan eşcinsel. Kaan değil aslında adı. Adının gazetelere yazılmasını istemiyor. Türkiye'de köydeki akrabalarının okumasından, eşcinsel olduğunun öğrenilmesinden çekiniyor.


Yeni yerler bildirmek, düzeltme yada yorum göndermek için tıklayınız
 

EŞCİNSEL HAKLARI VE DERNEKLER


Adana'da Eşcinsel Dernekler ve Eşcinsel Haklarını Savunan Oluşumlar

 

Adana'da aslında bir potansiyel ve büyük bir ihtiyaç olmasına rağmen resmi bir eşcinsel dayanışma örgütlenmesi bulunmamaktadır. Bu konuda sorun yaşayanlar internet yada telefon yolu ile KAOS GL yada Lamda İstanbul a ulaşabilirler. Bunun dışında acil durumlarda İHD  yada Sivil Toplum Geliştirme Merkezinin Adana şubelerinden de yardım istenilebilir.

 

QUEER ADANA
2013 Temmuz ayında sitemize aşağıdaki mesaj ile bildirilmiştir:

Adana'da toplumsal cinsiyet bilinci olusturmak icin yola cikmis bir grup LGBTI'nin orgutlenerek kurdugu guzel bir olusum. "Ne yalniz ne de yanlisiz" "Sen yoksan 1 eksigiz" ve "Ask orgutlenmektir" siarlarini benimsemis guzel ve samimi bir sivil toplum orgutlenmesi. Adana'da 4 Temmuz 2013'te faaliyetlerine baslayan yerel LGBTI orgutlenmesidir. Aktivizm, dayanisma, danisma, kultur ve sanat etkinlikleri, eglence, fikir imeceleri ve LGBTI politikalari gelistirmeyi hedefleyen simdiden 350'den fazla takipcisi olan bir sivil toplum olusumudur.

Facebook: Facebook.com/lgbtadana   Twitter : Twitter.com/QueerAdanaSTGM ADANA YEREL DESTEK MERKEZİ
Eşcinsel oluşumları da destekleyen AB destekli Sivil Toplum Geliştirme Merkezi, Türkiye'de sivil toplum hareketini geliştirme amacı ile kurulmuştur. Adana'da eşcinsel dayanışma grubu oluşturmak isteyenlerin oluşuma başvurmalarında fayda olabilir. Sitelerinde kendilerini kısaca şu şekilde tanıtmaktadırlar:
"Derneğin vizyonu 'Güçlü ve Demokratik bir Sivil Toplum'dur. Güçlü ve demokratik bir sivil toplum ulaşılmasını hedefleyen STGM'nin misyonu
•sivil toplum içinde katılımcılığın ve demokrasinin gelişimi,
•örgütlülüğün ve özerkliğin güçlendirilmesi,
•sivil toplumun karar alma süreçlerinde söz sahibi olması
Sivil Toplum Geliştirme Merkezi tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi Projesi’nin 20 aylık toplam bütçesi 2 milyon 200 bin Avro’dur
Adres: Kurtuluş Mahallesi. Ziyapaşa Bulv. Kızılay Kan Merkezi Sk. (64010 Sokak) Dr. Muzaffer Ersalan Apt. No:14 K:1 D:1 Seyhan / Adana. Telefon: (322) 453 04 50 - 453 04 51
Web Sitesi: http://www.stgm.org.tr/


İHD ADANA ŞUBESİ
Adres: Kuru Köprü Mah. Özler Cad. Özden İşhanı Kat 1 Daire 31 Seyhan Adana. Telefon: 03223512066
Türkiye'deki en bilinen insan hakları örgütü olan İHD (İnsan Hakları Derneği), maalesef başka konulara gösterdiği hassasiyeti göstermese de eşcinsel haklarını koruma konusunda da kısmı yardımda bulunmakta, en azından eşcinsellere karşı devlet görevlileri tarafından yapılan yasa dışı eylemleri elinden geldiğince kamuoyu ile paylaşmaktadır. Ekonomik durumu kendini savunmaya yada avukat tutmaya müsait olmayan eşcinsellerin, özellikle kamu görevlileri tarafından tacize uğradığında yada haklarının korunmadığı durumlarda yakınlarında bulunan İHD şubelerine başvurmalarında fayda olabilir.
Web Sitesi: www.ihd.org.tr

Türkiye'de Eşcinsel Hakları İle İlgili Genel Bilgiler İçin Tıklayınız

Yeni yerler bildirmek, düzeltme yada yorum göndermek için tıklayınız
 

Aşağıdaki linkten Facebook sayfamızı beğenerek siz de yorumlarınızı iletebilir, diğer üyelerle iletişime geçebilir ve hatta yepyeni arkadaşlılar kurabilirsiniz. Türkiye'nin her şehrinden gay mekan sahipleri de bu sayfaya katılarak mekanlarını tanıtabilir ve güncel etkinliklerini anında üyelerimize duyurabilirler. Sitelerimizde olduğu gibi Facebook sayfamızda da pornografi, küfür, hakaret içeren yorumlar yasaktır. Ayrıca, profillerinde pornografik fotoğraf kullanan kişilerin üyeliklerine de son verilecektir.

Aşağıda "Beğen" düğmesine basarak eşcinsel arkadaşlık ve bilgi paylaşımı amacı ile kurulan Facebook sayfamıza katılın. Böylece siz de yorumlarınızı ekleyebilir ve diğer üyelerle iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamıza katılmak ve içeriğini görebilmek için önce Facebook hesabınıza giriş yapın
 

İsterseniz de aşağıdan, sadece bu websayfasını arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

ANA SAYFAYA GİT