TURKEY GAY NET - EŞCİNSELLER İÇİN TÜRKİYE REHBERİ


Turkeygay.Net diğer pek çok eşcinsel siteden farklı olarak - tıpkı İngilizce sayfalarında olduğu gibi - pornografik içerikli ve arkadaş bulma amaçlı bir web sitesi değildir. Bu web sitesinin  amacı Türkiyeli bütün LGBT bireylere yani gay, lezbiyen, travesti, transseksüel, CD, biseksüel ve  eşcinsel ayıları içine alan bir bilgi paylaşımı platformu ve bir Türkiye rehberi oluşturmaktır. Rehberin hedef kitlesi hem kendi şehrindeki eşcinsel oluşumlar, dernekler ve mekanlar ile ilgili bilgi almakta zorlanan, hem de başka şehirlere seyahat etmeleri halinde nerelere gideceğini bilmek isteyen LGBT bireylere kolaylık sağlamak, bunu yaparken Türkiye'de eşcinsel bilincin oluşuma az da olsa bir katkı sağlamaktır.

Sitemizde Türkiye'deki eşcinsel oluşumlar, dernekler,
eşcinsel içerikli bilumum web sitelerinin tanıtımları yanı sıra, ülkemizdeki belli başlı şehirlerde yer alan eşcinsellere yönelik açılmış yada eşcinseller tarafından tercih edilen bar, kulüp, hamam, sauna, sinema, kafe gibi mekanların, yada plaj, park gibi yerlerin tanıtımları yapılmakta ve genel olarak ilgili şehirlerdeki eşcinsel yaşam hakkında site ziyaretçileri tarafından iletilen bilgiler paylaşılmaktadır. İlgili şehirlerdeki eşcinsel yaşam hakkında bilgi almak için şehir isimlerine tıklamanızı rica ederiz.

Bu web sitesinde yer alan bazı yerler işletmelerinin doğrudan onayı olmadan sadece duyumlar üzerine listelenmiştir ve burada bahsedilen diğer mekanlar da koşulsuz olarak eşcinsel yada eşcinsel dostu mekan olmak durumunda değildir. Özellikle ziyaretçiler tarafından bildirilen yerlerle ilgili bilgilerin doğruluğu kesin değildir. Ayrıca web sitesinde halen yer alan bilgilerde elimizde olmayan değişiklikler olmuş olabilir. Verilen bilgilerin ne kadar güncel olduğunu anlamak için belirtilen tarihlere dikkat edilmesi tavsiye olunur.  Bunlara dikkat edilmemesi halinde buradaki bilgileri kullanırken yaşayacağınız sorunlar için site yönetimi sorumluluk kabul etmemektedir. Mekanlar ile ilgili düzeltme yapmak isteyenler, yeni mekanlar bildirmek isteyenler ve bu sitede yer almak istemeyen mekan sahipleri bize form sayfası yolu ile bildirebilirler.
 

.

 

Türkçe eşcinsel web sitelerinin tanıtımları, gay lezbiyen, travesti, transseksüel eşcinsel ayılar, diğer dayanışma gruplarına ait siteler, eşcinsel dostu işletmeler, gay sohbet siteleri bu sayfada.

Türkiye'de eşcinsellik ile ilgili genel bilgiler, eşcinsel dernekler, Türk eşcinsellik tarihi, bilgi paylaşımı, Türk eşcinseller için sağlık, hukuk ve dayanışma için başvuru kaynakları rehberi.

 

GAY CHAT KANALI
Kanala Girmek İçin Tıklayınız

 

YAHOO GRUBU
Yabancı eşcinsellerle tanışın ve bilgi paylaşın.
Grubun iletişim dili İngilizcedir.
FACEBOOK SAYFAMIZ
Türkiye'deki tüm gay mekanlar ve en son etkinliklerden haberdar olun
 

 

 

.


Uluslararası Gay Rehberi